10 χρόνια mathematica.gr

Συντονιστής: spyros

Άβαταρ μέλους
Γιώργος Ρίζος
Συντονιστής

Re: 10 χρόνια mathematica.gr

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιώργος Ρίζος » Σάβ Δεκ 22, 2018 10:34 pm

cretanman έγραψε:
Τετ Δεκ 19, 2018 10:29 am

Αφιερώνω την παρούσα δημοσίευση σε κάποια μέλη μας που, ενώ είχαν πολύ μεγάλη παρουσία εδώ, δεν είναι πια μαζί μας! Το έργο όμως που άφησαν στο mathematica είναι τεράστιο και θα τους θυμόμαστε με αγάπη!!

Αλέξανδρος
fmak65 έγραψε:
Τρί Δεκ 18, 2018 10:04 pm
(...) να θυμηθούμε φίλους που απομακρύνθηκαν ή που έφυγαν από την ζωή.Να είμαστε γεροί να βρισκόμαστε είτε δικτυακά, είτε δια ζώσης.

Θωμάς Ραϊκόφτσαλης

Λεωνίδας Θαρραλίδης

Κώστας Ζερβός

Λέξεις Κλειδιά:
dement
Διευθύνον Μέλος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dement » Κυρ Δεκ 23, 2018 6:26 pm

:logo: Χρόνια πολλά και να τα εκατοστήσουμε! :logo:

Δημήτρης Σκουτέρης

Τα μαθηματικά είναι η μοναδική επιστήμη που θα μπορούσε κανείς να εξακολουθήσει να ασκεί αν κάποτε ξυπνούσε και το σύμπαν δεν υπήρχε πλέον.
Σταύρος Σταυρόπουλος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σταύρος Σταυρόπουλος » Κυρ Δεκ 23, 2018 10:05 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο mathematica και ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ για την προσφορά του στη Μαθηματική παιδεία.

Σ τ α ύ ρ ο ς Σ τ α υ ρ ό π ο υ λ ο ς
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ
Επιμελητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ » Δευ Δεκ 31, 2018 7:36 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο mathematica και στους ανθρώπους που το κρατούν πάντα ζωντανό και που σίγουρα θα προστεθούν και νέα μέλη που θα το κάνουν αθάνατο. Προσωπικά χρωστάω πάρα πολλά γιατί περνούσα ευχάριστα ατέλειωτες ώρες λύνοντας ή προσπαθώντας να λύσω τις όμορφες προτεινόμενες ασκήσεις ή άλλοτε προτείνοντας και εγώ θαυμάζοντας τις πρωτότυπες λύσεις των μελών μας. Αλλά και μέσω του mathematica γνώρισα πολύ καλούς φίλους , αχώριστους θα έλεγα. Εύχομαι το νέο έτος να με απαλλάξει από τις πολλές δραστηριότητες που μου προέκυψαν , (αφού εκτός από τις δικές μου , έχω και των δύο παιδιών μου, που έχουν ξεκινήσει τις δικές τους δουλειές και με χρειάζονται συνεχώς), και να μπορέσω επί τέλους να κάνω αυτό που πιο πολύ αγαπάω: Να συμμετέχω ενεργά και πάλι στον αγαπημένο μας ιστότοπο.

Καλή χρονιά σε όλα μας τα μέλη.

Απάντηση

Επιστροφή σε “Γενικά Μηνύματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες