IMC 2019

Συντονιστής: Demetres

Άβαταρ μέλους
Demetres
Γενικός Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8989
Εγγραφή: Δευ Ιαν 19, 2009 5:16 pm
Τοποθεσία: Λεμεσός/Πύλα
Επικοινωνία:

Re: IMC 2019

#21

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Demetres » Σάβ Αύγ 03, 2019 1:28 pm

Συγχαρητήρια στα παιδιά.

Για τη συζήτηση θα δημιουργήσω καινούργιο θέμα για κάθε πρόβλημα. Για αυτά που δεν έχουν συζητηθεί ακόμη είναι απλό. Θα δω πως μπορεί να γίνει και για αυτά που έχουμε συζητήσει ώστε να υπάρχουν τα σχόλια και εκεί.



Λέξεις Κλειδιά:
sot arm
Δημοσιεύσεις: 222
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2016 5:25 pm

Re: IMC 2019

#22

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sot arm » Σάβ Αύγ 03, 2019 2:13 pm

Mihalis_Lambrou έγραψε:
Σάβ Αύγ 03, 2019 9:38 am
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά.

Ας μην περάσει απαρατήρητο ότι ένας από τους διακριθέντες στον διαγωνισμό είναι ο δικός μας Σωτήρης Αρμενιάκος.
Παρατηρώ ότι σε τρία θέματα ο Σωτήρης έχει πλήρη βαθμολογία (από 10 ζηλευτούς πόντους). Εύγε.
Σωτήρη, είμαι βέβαιος ότι τα μέλη μας θα χαιρόντουσαν να έβλεπαν εδώ τις λύσεις σου στις ασκήσεις που απεκόμισαν τα δεκάρια.

Θα χαρώ να μάθω αν υπάρχουν και άλλα μέλη μας που έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό.

Και πάλι, εύγε σε όλους.
Σας ευχαριστώ πολύ κύριε Λάμπρου, θα ανεβάσω τις λύσεις μου στα προβλήματα αυτά. Έχω και σε άλλα που δεν πήρα εν τέλει 10/10, θα ανεβάσω και αυτές.

Να αναφέρω επίσης ότι έχει μετάλλια ο διαγωνισμός, στα αποτελέσματα το first prize ειναι το χρυσό, second prize το αργυρό κ. ο. κ. Πολλά συγχαρητήρια επίσης και στην ομάδα του Αριστοτέλειου, καθώς και του ΕΜΠ για τα αποτελέσματα!


Αρμενιάκος Σωτήρης
Τσιαλας Νικολαος
Δημοσιεύσεις: 789
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2015 1:04 pm

Re: IMC 2019

#23

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τσιαλας Νικολαος » Σάβ Αύγ 03, 2019 6:06 pm

Ναι είχα ξεχάσει ότι στέλνουν ομάδα και τα άλλα ελληνικά πανεπιστήμια! Πολλά μπράβο και στο "δικο" μας Σωτήρη λοιπόν αλλά και στον Ιάσονα που κατέκτησε το χρυσό!!!


Απάντηση

Επιστροφή σε “Διαγωνισμοί για φοιτητές”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες