Αναβάθμιση του λογισμικού του mathematica

Άβαταρ μέλους
cretanman
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 4097
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 12:35 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Αναβάθμιση του λογισμικού του mathematica

#1

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από cretanman » Τρί Ιαν 31, 2012 11:20 pm

Καλησπέρα σε όλους,

Πριν από μερικά λεπτά πραγματοποιήθηκε η συνηθισμένη αναβάθμιση του λογισμικού του mathematica και γι' αυτό ζητούμε την κατανόησή σας. Εκτός από το logo και τα στενά περιθώρια που απ' ότι φαίνεται θα μας απασχολούν σε κάθε τέτοιου είδους (επιβεβλημένη) αναβάθμιση, αν παρατηρήσετε οποιαδήποτε διαφορά (προς το χειρότερο) στη λειτουργία του mathematica στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα.

Φιλικά,
Αλέξανδρος


Αλέξανδρος Συγκελάκης
Άβαταρ μέλους
cretanman
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 4097
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 12:35 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Αναβάθμιση του λογισμικού του mathematica

#2

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από cretanman » Τρί Αύγ 20, 2013 3:26 am

Έγινε αναβάθμιση του λογισμικού πάνω στο οποίο "τρέχει" το mathematica.gr και η λειτουργία του διακόπηκε για περίπου 15'.

Εαν παρατηρήσετε οποιαδήποτε δυσλειτουργία ή διαπιστώσετε κάποια λέξη που έχει μείνει αμετάφραστη από τα αγγλικά ή η ελληνική απόδοση διαφέρει με αυτή που είχατε συνηθίσει έως τώρα στο mathematica.gr (όταν γίνεται αναβάθμιση αλλάζει και το αντίστοιχο αρχείο με την ελληνική μετάφραση), μπορείτε να μου στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα ώστε να το διορθώσω.

Αλέξανδρος


Αλέξανδρος Συγκελάκης
Άβαταρ μέλους
cretanman
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 4097
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 18, 2008 12:35 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Αναβάθμιση του λογισμικού του mathematica

#3

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από cretanman » Πέμ Οκτ 03, 2013 12:37 am

Έγινε αναβάθμιση του λογισμικού του mathematica.gr και η λειτουργία του διακόπηκε για περίπου 15'.

Αν δείτε κάτι περίεργο που δεν είχατε δει μέχρι σήμερα ή δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα, μπορείτε να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα.

Αλέξανδρος


Αλέξανδρος Συγκελάκης
Απάντηση

Επιστροφή σε “Νέες Προσθήκες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες